DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU ZDARMA !!!

RODIČE DĚTEM

6 položek celkem

Cena

329799
1329799

Značky

Položek k zobrazení: 6
Dětské tričko s potiskem ZOMBIE BODY
Dětské tričko ZOMBIE
Dostupné (>5 ks)
od 329 Kč
1079/B/T/110
DOMEZ CREW
DOMEZ CREW
Dostupné (>5 ks)
799 Kč
+ další
1508/CER
Chlapecké tričko s potiskem ride or die
od 329 Kč
950/ERN/T/110
ANDRESOVÁ AUTO KIDS, BODY
od 429 Kč

JE SOUČÁSTÍ RODINNÉ KOLEKCE, POŘIĎTE SI DOMŮ...

1349/BIL

DEJ MU ESHOP

JEDINÉ MÍSTO, KDE DĚTI MOHOU ROZJET SVŮJ BYZNYS!

Tady můžete pořídit svému dítěti skutečně užitečný dárek a pomoci mu rozjet jeho první módní eshop - může prodávat trika a mikiny, pro které namaluje nebo vytvoří design. Nepotřebujete k tomu ani korunu, stačí poslat obrázek a text, který chce dát na triko nebo mikinu, my z toho uděláme eshop stránku a little boss už pak jen prodává a sdílí na svých sociálních sítích, aby prodeje šlapaly naplno. A z každého prodaného trika nebo mikiny má 50,-. Každý měsíc pošleme na účet celkovou odměnu podle počtu prodaných trik a mikin.

Když už věčně sedí u těch mobilů, tak ať to k něčemu je, co vy na to? Naučí se tady, jak vůbec funguje byznys, co znamená něco piplat a budovat, zažije radost, když něco roste, pozná co obnáší rozjet eshop a byznys na soc.sítích, vybuduje si bandu followers a kámošů, kteří budou kupovat trika a mikiny a když se tomu bude věnovat, vydělá i slušné peníze (které budeme posílat na účet, jaký nám nadiktují rodiče).

A hlavně - dítě bude tvořit něco, co baví a funguje. Bude věnovat energii něčemu novému, rozvíjet a vymýšlet, ne jen pasivně přijímat obsah, ze kterého většina rodičů není zrovna dvakrát happy.

Celé to je ZDARMA, stačí obrázek, který nahraje na TOMHLE ODKAZU. My z toho uděláme kolekci a pošleme na ni odkaz, který pak sdílí a nejlepší je, když si triko rovnou koupí a postuje fotky a videa, kde ho má na sobě, aby to kámoši a followeři, mohli kupovat.

Je to zábava a naučí se u toho hromadu věcí, které se v životě budou hodit - a kdoví, třeba rozjede skutečně úspěšný merch, který mu pomůžeme prodávat nejen v Čechách - ještě letos vyrazíme do minimálně pěti okolních zemí, časem i dál do světa:)

Vlastní eshop je ideální dárek, se kterým užijete hromadu společné rodinné zábavy, ale i přemýšlení a diskusí jako dospělí obchodníci. Narozeniny s vlastním merchem, to je takový malý dětský sen, bez ohledu na věk.

A  kdyby bylo cokoli nejasného, napište nám, poradíme - mujeshop@rebelsheep.com.

 Tady je malá inspirace z našich  RODINNÝCH KOLEKCÍ

 rodinné kolekce 1

nebo mrkněte, jak rozjel svůj eshop pro děti Ondra pod svým nickem ORBY

orby profilovka