DOPRAVA PŘES ZÁSILKOVNU ZDARMA PŘI OBJ.NAD 499,- !!! JINAK ZA 39,-, COŽ JE TAKY CAJK:)

ZVYŠTE SVÉ PRODEJE

10 PRAVIDEL

 

1) NOSTE OBLEČENÍ S VLASTNÍM BRANDEM, MLUVTE O NĚM

Vy sám/sama jste nejlepším ambasadorem trika s vlastním designem. Ukažte svému okolí, že jste v něm cool a že stojí za to si stejný kousek pořídit. Mluvte o něm.

 

2) DEJTE NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ FOTKU V TRIKU S HASHTAGY.

Standardně je dobré použít hashtagy z oblasti módy  - #moda, #fashion, #tshirt, #customdesign, #modeling, #customtshirts

 

3) UDĚLEJTE SI U NÁS ALESPOŇ MALOU KOLEKCI

Nechceme Vás do ničeho tlačit, ale lidi si Vaše triko spíš vyberou, když uvidí víc kousků v nabídce. Posunete je tak od rozhodování typu ANO/NE k rozhodování "TAK KTERÉ?"

 

4) POŠLETE NÁM SVŮJ PŘÍBĚH

Určitě pomůže, když k Vaší kolekci budeme moci dát Váš příběh, co Vás vedlo k vytvoření designu, nebo jaký silný vzkaz chcete lidem dát a proč vlastně. A když to bude s Vaší fotkou, tak dvakrát super!:)

 

5) NEBOJTE SE UDĚLAT SI SVOU ZNAČKU, PODPIS

neboli element, který na první pohled odliší Vaše designy a dovolí do budoucna lidem snadno hledat nebo rozlišovat Vaše kousky. Co Vy víte, třeba se z toho jednou vylíhne velká módní značka a my budem hrdí, že jsme mohli být u jejího vzniku.

 

7) INVESTUJTE DO PODPORY, 

tedy jestli to myslíte vážně. I kdyby malé částky, tak určitě stojí za to si "osahat", jaký má Vaše kolekce potenciál. Vsadili bychom se, že Vás takový krok může mile překvapit, my postujeme reklamy a propagaci na sociálních sítích každý den. Rádi Vám propagaci pomůžeme udělat, nebo ji umístíme a podpoříme přímo na našich sociálních účtech, už jsme si přecijen pár zkušeností posbírali a leccos optimalizujeme. A BINGO - kolik investujete do podpory Vaší kolekce na soc. sítích, my investujeme do stejné výše na našich kanálech! Jsme v tom spolu!:)

 

8) ČÍM ÚSPĚŠNĚJŠÍ BUDOU VAŠE TRIKA, TÍM VÍC JE BUDEME TOPOVAT

Je to jasné a jsou to spojené nádoby - náš úspěch pomáhá Vám a Váš úspěch pomáhá nám. Proto Vás rádi budeme aktivně doporučovat a topovat, jak se postupně budou Vaše trika stávat úspěšnějšími.

 

9) CHCETE-LI VAŠE TRIKA PRODÁVAT DRÁŽ, URČITĚ SE NEBRÁNÍME, ZVÝŠÍME VÁM O TO PROVIZI

a Vám zbude víc například na další podporu a rozproudění byznysu. Dejte nám jen vědět, kdybyste chtěli cenu jakkoli upravit.

 

10) COKOLI VÁS NAPADNE, DEJTE NÁM VĚDĚT.

tvrdíme, že člověk se stále učí a je dobré experimentovat, proto nás velmi zajímají Vaše názory, inspirace, doporučení, jak vylepšit vzájemný byznys. Jsme tu pro Vás!

 

TAK JEDEEM, AŤ TO SVIŠTÍ! TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI!

Za REBELSHEEP

Honza, zakladatel